Inteligentne domy w trosce o lepszą jakość życia

Od 50 lat tworzymy nowe i zrównoważone rozwiązania automatyki domowej i smart home. W naszym portfolio znajduje się ponad 2 000 patentów, potwierdzających funkcjonalność i długotrwałe działanie naszych produktów. Stawiamy na doświadczenie, jakość i innowacyjne myślenie!

Gwarancja Somfy to dowód naszego zaangażowania w jakość tworzonych produktów. Dłuższy okres gwarancyjny – od 3 do nawet 7 lat na flagowe rozwiązania, to większe zadowolenie użytkowników.

Gwarancja

Somfy

Na napędy do rolet z serii S&SO RS 100 ­ oraz napędy do rolet z serii Oximo WireFree RTS.

Na napędy, akcesoria, automatyka, sterowanie i rozwiązania Smart Home do rolet i okiennic, osłon wewnętrzęnych / zewnętrznych, pergoli, zasłon, systemy alarmowe i kamery, bramy garażowe.

Na napędy do bram wjazdowych marki Somfy, centrale sterujące, zestawy bram wjazdowych i akumulatory do napędów przeznaczonych do okiennic.

Somfy oferuje kompleksowe rozwiązania automatyki domowej oraz smart home

Centrala TaHoma® switch
Serce systemu sterowania

TaHoma switch to smart centrala sterująca, która pozwala połączyć urządzenia domowe, działające w technologiach io-homecontrol, RTS oraz Zigbee 3.0 w zakresie oświetlenia. Kompatybilna z Google Assistant, Amazon Alexa oraz Apple HomeKit (dla osłon zewnętrznych wyposażonych w wybrane napędy elektryczne).

Możliwość tworzenia spersonalizowanych scenariuszy

Skorzystaj ze scenariuszy
planowanych i zaawansowanych,
by sterować domem
automatycznie:

  • dzięki czujnikom
  • dzięki opcji terminarza

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wyślij zapytanie 

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości