FACHOWO, PROFESJONALNIE, SOLIDNIE

Okna Mróz

Działamy w branży stolarki okiennej od 1994 roku oferując okna w pełnym zakresie typów i kolorów. Od samego początku naszego istnienia bazujemy na profilach marki SCHUCO, które są produkowane w oparciu o najlepsze PVC (polichlorek winylu) i komponowane z najwyższej klasy mechaniką obwiedniową firmy ROTO. Będąc partnerem Firmy SCHUCO, mamy dostęp do innowacyjnej technologii w produkcji okien. Potwierdza to przynależność naszej firmy do grona największych dystrybutorów stolarki otworowej w Polsce. Dzięki temu dostarczamy państwu produkty najlepszej jakości. Specjalizujemy się w dostarczaniu i montażu okien do domów jednorodzinnych energooszczędnych, do domów pasywnych, oraz do luksusowych apartamentów. Dysponujemy wszystkimi wymaganymi przez prawo certyfikatami i atestami, niezbędnymi w projektach budowlanych. Wychodząc naprzeciw nowym trendom w budownictwie poszerzamy swoją ofertę o coraz lepsze modele, m.in okna SCHUCO LIVING MB i BLUEVOLUTION 82. Oferujemy stolarkę otworową wraz z usługą, nie tylko montażu tradycyjnego, ale również tzw. „ciepłego montażu” w systemie i3, montażu w systemie konsol JB-D i mowo.

Oferujemy Państwu fachową i profesjonalną obsługę oraz darmową wycenę naszych produktów. Aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie zatrudniamy profesjonalne, przeszkolone ekipy montażowe z wieloletnim stażem. Posiadamy również specjalistyczne samochody, które gwarantują szybki i profesjonalny transport.

Zaufali nam zarówno indywidualni Klienci, jak i liderzy na ryku stolarki otworowej w Polsce i za granicą, m.in. SCHUCO, KRISPOL, SELT, OKNOSTYL, ALUPROF, ALIPLAST, WIATRAK, WIKĘD, ILLBRUCK, ADECO, TORAM,

Szczególnym wyróżnieniem dla naszej firmy jest satysfakcja naszych Klientów ze zrealizowanych projektów. Podczas wieloletniej działalności zdobyliśmy wiele wyróżnień i certyfikatów, które są najlepszym potwierdzeniem naszych profesjonalnych usług.

  • WINKHAUS - KONKURS MISTRZ INNOWACJI 2011 dla firmy dla firmy OKNA MRÓZ
  • GRAND PRIX dla firmy OKNA MRÓZ w konkursie na najlepsze ekipy montaże i tytuł "MISTRZOWIE MONTAŻU"
  • Złoty Laur dla salonu „MRÓZ” za znakomite wyniki sprzedaży w 2005 roku.
  • Złoty Laur Klienta w 2006 roku w kategorii okna i profile okienne PCV od Przeglądu Gospodarczego.
  • SREBNE OKNO dla najlepsze salonu firmowego w 2007 roku
  • Certyfikat partnerstwa dla firmy „MRÓZ”
  • Certyfikat partnerstwa z firmą Schuco
  • Złoty Laur Klienta w 2008 roku w kategorii okna PCV od Grup Media Partner
  • CERTYFIKAT licencjonowanego montażysty firmy Tremco illbruck w zakresie prawidłowego montażu okien –illbruck i3
parallax background