Komfort, bezpieczeństwo i nowoczesny design.

Okna i systemy aluminiowe

okna łódź
okna_energooszczednosc

Energooszczędność

Nawet do 25% ciepła z całego budynku ucieka przez okna. Budowa okien Schuco oraz ich poszczególnych elementów gwarantuje niezwodną termoizolację i najwyższą efektywność energetyczną. Dodatkowym atutem jest m.in. nowoczesny system wentylacyjny, który posiadają okna Schuco. Innowacyjne rozwiązania pozwolą na dużą oszczędność energii, a wraz z tym na ograniczenie wysokich kosztów ogrzewania oraz ochronę środowiska naturalnego.
okna_bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo

Przy montażu okien ważne jest, czy zapewnią zabezpieczenie przed złymi czynnikami atmosferycznymi oraz przed włamaniami. Konstrukcja systemów okien Schuco oraz okuć activPilot firmy Winkhaus jest mocna i solidna, a przy tym dyskretna oraz łatwa w obsłudze. Dzięki temu możemy jednocześnie uzyskać poczucie bezpieczeństwa i walory estetyczne budynku. Dodatkowe elementy w postaci klamek zamykanych na klucz, trzpieni ryglujących czy zaczepów i zawiasów, zwiększają skuteczność całego systemu zabezpieczającego.
okna_komfort

Komfort

Profesjonalnie zamontowane okna oraz innowacyjne systemy pozwalają na cieszenie się odpowiednim mikroklimatem pomieszczeń oraz dobrą wentylacją. Maksymalna termoizolacja sprzyja odczuwalnym oszczędnościom, a izolacja dźwiękowa daje poczucie komfortu bez niepożądanych dźwięków. Odpowiedni system zabezpieczający zapewni spokój i lepsze samopoczucie. A wszystko to dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, funkcjonalne i łatwe w obsłudze.
okna_wzornictwo

Wzornictwo

Okna Schuco to nie tylko funkcjonalność, ale także ponadczasowa estetyka. Możliwość łączenia różnego rodzaju materiałów, jak stal aluminium i tworzywo sztuczne oraz szeroki wybór gabarytów i kształtów okien sprawią, że budynek nabierze wyjątkowego i indywidualnego stylu. Precyzja wykonania oklein i zgrzewów oraz duża różnorodność kolorystyki i wzornictwa uzupełnią ekskluzywny i elegancki wygląd okien oraz nadadzą całości spójności.