Najwyżej klasy rolety nadstawne i nadynkowe

Rolety Łódź

Rolety

są bardzo popularnym elementem budynków, będącym istotnym dodatkiem do stolarki okiennej. W zależności od sposobu montażu rolet możemy wymienić ich kilka rodzajów. Najpopularniejszym dziś zestawem jest roleta zintegrowana z oknem. Wymaga odpowiedniego przygotowania otworów okiennych poprzez podniesienie wysokości o wartość skręconej z oknem skrzynki. Średnia jej wysokość wynosi 20 cm, chociaż do wyboru są także o wymiarach 16 oraz 24 cm. Te o wysokości 16 cm możemy stosować w oknach do wysokości 1700 mm. W wyższych oknach zachodzi konieczność zastosowania skrzynki 20 cm lub wyższej, która pomieści zwijający się pancerz rolety. Przy doborze rolety warto zwrócić uwagę, iż na każdej osobnej elewacji konieczne jest zastosowanie skrzynki o takiej samej wysokości, aby nie uzyskać różnic w linii poziomów. Najczęściej dobieraną roletą, która zapewni komfort korzystania to wspomniana roleta o wysokości 20 cm. Szeroki wybór kolorystyczny rolet pozwoli na idealne dopasowanie do każdego budynku i poprawę jego estetyki.

Rolety nadstawne

to system stosowany w budynkach nowo wznoszonych oraz podczas modernizacji już istniejących. Skrzynka kryta jest materiałem wykończeniowym, dzięki czemu staje się elementem fasady i pozostaje niezauważona, wpływając na nowoczesny design budynku. Ponadto rolety nadstawne gwarantują bezpieczeństwo i idealną termoizolację, a dzięki temu także dużą energooszczędność.

Rolety natynkowe

to najpopularniejszy system rolet stosowany na rynku. Wygoda montażu na elewacji budynku lub we wnęce okiennej oraz uniwersalność zastosowań sprawiają, że to produkt po który często sięgają nasi Klienci. Gwarantują lepszą izolację termiczną i akustyczną oraz zabezpieczenie przed innymi warunkami atmosferycznymi, jak deszcz czy śnieg.


Wierzymy, że jeśli chodzi o rolety Łódź to swoje kroki skierujecie Państwo do nas i wybierzecie dobrej jakości rolety z rewelacyjnym montażem!
Zobacz pełny katalog Zapytaj o szczegóły