Komfort, bezpieczeństwo i nowoczesny design.

Okna PVC ŁÓDŹ

Energooszczędność

Energooszczędność

Nawet do 25% ciepła z całego budynku ucieka przez okna. Budowa okien Schuco oraz ich poszczególnych elementów gwarantuje niezwodną termoizolację i najwyższą efektywność energetyczną. Dodatkowym atutem jest m.in. nowoczesny system wentylacyjny, który posiadają okna Schuco. Innowacyjne rozwiązania pozwolą na dużą oszczędność energii, a wraz z tym na ograniczenie wysokich kosztów ogrzewania oraz ochronę środowiska naturalnego.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Przy montażu okien ważne jest, czy zapewnią zabezpieczenie przed złymi czynnikami atmosferycznymi oraz przed włamaniami. Konstrukcja systemów okien Schuco oraz okuć activPilot firmy Winkhaus jest mocna i solidna, a przy tym dyskretna oraz łatwa w obsłudze. Dzięki temu możemy jednocześnie uzyskać poczucie bezpieczeństwa i walory estetyczne budynku. Dodatkowe elementy w postaci klamek zamykanych na klucz, trzpieni ryglujących czy zaczepów i zawiasów, zwiększają skuteczność całego systemu zabezpieczającego.
Komfort

Komfort

Profesjonalnie zamontowane okna oraz innowacyjne systemy pozwalają na cieszenie się odpowiednim mikroklimatem pomieszczeń oraz dobrą wentylacją. Maksymalna termoizolacja sprzyja odczuwalnym oszczędnościom, a izolacja dźwiękowa daje poczucie komfortu bez niepożądanych dźwięków. Odpowiedni system zabezpieczający zapewni spokój i lepsze samopoczucie. A wszystko to dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, funkcjonalne i łatwe w obsłudze.
Wzornictwo

Wzornictwo

Okna Schuco to nie tylko funkcjonalność, ale także ponadczasowa estetyka. Możliwość łączenia różnego rodzaju materiałów, jak stal aluminium i tworzywo sztuczne oraz szeroki wybór gabarytów i kształtów okien sprawią, że budynek nabierze wyjątkowego i indywidualnego stylu. Precyzja wykonania oklein i zgrzewów oraz duża różnorodność kolorystyki i wzornictwa uzupełnią ekskluzywny i elegancki wygląd okien oraz nadadzą całości spójności.

Dlaczego warto wybrać okna PCV / Plastikowe?

Okna PCV to przede wszystkim jakość wykonania i gwarancja na lata. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii, również tej w zakresie materiałów okna plastikowe są na dzień dzisiejszy najlepszym możliwym wyborem dla osób, które pragną w dobrej cenie zabezpieczeń swoją nieruchomość przed utratą ciepła, a jednocześnie pragną mieć dużo słońca w swoich pomieszczeniach. Aby okno plastikowe w 100% spełniało swoją rolę potrzebny jest odpowiedniej jakości montaż - mówiąc najprościej - dobra ekipa montażowa to gwarancja tego, że okno będzie spełniało swoją rolę - a więc będzie idealny izolatorem od świata zewnętrznego. Często niewłaściwe montowanie sprawia, że okna są nieszczelne, a co gorsza w okresie wzmożonych opadów może dochodzić do zawilgocenia miejsc przy ramie okiennej. Wilgoć natomiast w prostej drodze prowadzi do zagrzybienia pomieszczenia co jest już niebezpieczne dla zdrowia. Dlatego wybierając okna plastikowe warto postawić odpowiedni nacisk nie tylko na sam produkt, lecz także na jego montaż!