FACHOWO, PROFESJONALNIE, SOLIDNIE

Okna Mróz

Działamy w branży stolarki okiennej od 1994 roku oferując okna w pełnym zakresie typów i kolorów. Od samego początku naszego istnienia bazujemy na profilach marki SCHUCO, które są produkowane w oparciu o najlepsze PVC (polichlorek winylu) i komponowane z najwyższej klasy mechaniką obwiedniową firmy WINKHAUS. Będąc partnerem Firmy Awilux, dawniej HeKaPlast Polska Sp.z o.o., mamy dostęp do innowacyjnej technologii w produkcji okien. Potwierdza to przynależność Firmay Awilux do grona największych 50 producentów stolarki otworowej w Polsce. Dzięki temu dostarczamy państwu produkty najlepszej jakości. Specjalizujemy się w dostarczaniu i montażu okien do domów jednorodzinnych energooszczędnych, do domów pasywnych, oraz do luksusowych apartamentów. Dysponujemy wszystkimi wymaganymi przez prawo certyfikatami i atestami, niezbędnymi w projektach budowlanych. Wychodząc naprzeciw nowym trendom w budownictwie poszerzamy swoją ofertę o coraz lepsze modele, m.in okna SI82 CLASSIC i SI82 RONDO. Oferujemy Markowe Okna - Jezierski wraz z usługą, nie tylko montażu tradycyjnego, ale również tzw. „ciepłego montażu” w systemie i3 oraz montażu w systemie konsol JB-D.

Oferujemy Państwu fachową i profesjonalną obsługę oraz darmową wycenę naszych produktów. Aby zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie zatrudniamy profesjonalne, przeszkolone ekipy montażowe z wieloletnim stażem. Posiadamy również specjalistyczne samochody, które gwarantują szybki i profesjonalny transport.

Zaufali nam zarówno indywidualni Klienci, jak i liderzy na ryku stolarki otworowej w Polsce i za granicą, m.in. AWILUX (dawniej AMAZING WINDOWS), SCHUCO, WINKHAUS, KRISPOL, ILLBRUCK, ADECO, JEZIERSKI, TORAM, SFS INTEC.

Szczególnym wyróżnieniem dla naszej firmy jest satysfakcja naszych Klientów ze zrealizowanych projektów. Podczas wieloletniej działalności zdobyliśmy wiele wyróżnień i certyfikatów, które są najlepszym potwierdzeniem naszych profesjonalnych usług.

  • WINKHAUS - KONKURS MISTRZ INNOWACJI 2011 dla firmy dla firmy OKNA MRÓZ
  • GRAND PRIX dla firmy OKNA MRÓZ w konkursie na najlepsze ekipy montaże i tytuł "MISTRZOWIE MONTAŻU"
  • Złoty Laur dla salonu „MRÓZ” za znakomite wyniki sprzedaży w 2005 roku.
  • Złoty Laur Klienta w 2006 roku w kategorii okna i profile okienne PCV od Przeglądu Gospodarczego.
  • SREBNE OKNO dla najlepsze salonu firmowego w 2007 roku
  • Certyfikat partnerstwa dla firmy „MRÓZ”
  • Certyfikat partnerstwa z firmą Schuco
  • Złoty Laur Klienta w 2008 roku w kategorii okna PCV od Grup Media Partner
  • CERTYFIKAT licencjonowanego montażysty firmy Tremco illbruck w zakresie prawidłowego montażu okien –illbruck i3