Komfort, bezpieczeństwo i nowoczesny design.

Corona SI 82 (Classic, Rondo)

Indywidualny styl domu

Wysoko energooszczędne okna Schüco Corona SI 82 można swobodnie kształtować w zależności od indywidualnych wymagań i preferencji dzięki bogatej ofercie profili, szyb i akcesoriów systemowych.

Oszczędność i ekologia

Sześć zamkniętych komór powietrznych wewnątrz profi li okiennych zapewnia bardzo wysoką izolacyjność cieplną, która była jak dotąd nieosiągalna bez zastosowania dodatkowych, kosztownych rozwiązań. Dzięki wymianie starych okien na energooszczędne okna Corona SI 82 dotychczasowe zużycie energii można obniżyć co najmniej o 29%. W typowym domu jednorodzinnym pozwala to zaoszczędzić ok. 1 226 litrów oleju opałowego i obniżyć szkodliwą emisję CO2 do atmosfery aż o blisko 4 tony w skali roku. Trzy niezależne płaszczyzny uszczelnienia sprawiają, że energooszczędne okna Corona SI 82 doskonale chronią również przed hałasem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Bardzo wysoka izolacyjność cieplna jest gwarantem komfortowego samopoczucia. Nawet podczas najbardziej surowej zimy tempera tura na wewnętrznej powierzchni profili nie spada odczuwalnie poniżej temperatury w pomieszczeniu. Dzięki nowoczesnej technologii okna Corona SI 82 eliminują problem przeciągów i skraplania wody na powierzchni okiennej.

Okna bez kompromisów

Wysoka wytrzymałość materiału, z którego wykonano energooszczędne okna Corona SI 82, nie jest jedyną zaletą tego systemu. Doskonałe własności termoizolacyjne nie wpływają negatywnie na wygląd okien. Profile ram pozostają eleganckie i wąskie, dzięki czemu przez okna wpada znacznie więcej światła. Wysoko energooszczędne okna Corona SI 82 zapewniają możliwość projektowania przestrzennych, wypełnionych światłem wnętrz, tak modnych zwłaszcza we współczesnym budownictwie.

corona_si82