Komfort, bezpieczeństwo i nowoczesny design.

Okna i systemy aluminiowe

Energooszczędność

Energooszczędność

Nawet do 25% ciepła z całego budynku ucieka przez okna. Budowa okien Schuco oraz ich poszczególnych elementów gwarantuje niezwodną termoizolację i najwyższą efektywność energetyczną. Dodatkowym atutem jest m.in. nowoczesny system wentylacyjny, który posiadają okna Schuco. Innowacyjne rozwiązania pozwolą na dużą oszczędność energii, a wraz z tym na ograniczenie wysokich kosztów ogrzewania oraz ochronę środowiska naturalnego.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Przy montażu okien ważne jest, czy zapewnią zabezpieczenie przed złymi czynnikami atmosferycznymi oraz przed włamaniami. Konstrukcja systemów okien Schuco oraz okuć activPilot firmy Winkhaus jest mocna i solidna, a przy tym dyskretna oraz łatwa w obsłudze. Dzięki temu możemy jednocześnie uzyskać poczucie bezpieczeństwa i walory estetyczne budynku. Dodatkowe elementy w postaci klamek zamykanych na klucz, trzpieni ryglujących czy zaczepów i zawiasów, zwiększają skuteczność całego systemu zabezpieczającego.
Komfort

Komfort

Profesjonalnie zamontowane okna oraz innowacyjne systemy pozwalają na cieszenie się odpowiednim mikroklimatem pomieszczeń oraz dobrą wentylacją. Maksymalna termoizolacja sprzyja odczuwalnym oszczędnościom, a izolacja dźwiękowa daje poczucie komfortu bez niepożądanych dźwięków. Odpowiedni system zabezpieczający zapewni spokój i lepsze samopoczucie. A wszystko to dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, funkcjonalne i łatwe w obsłudze.
Wzornictwo

Wzornictwo

Okna Schuco to nie tylko funkcjonalność, ale także ponadczasowa estetyka. Możliwość łączenia różnego rodzaju materiałów, jak stal aluminium i tworzywo sztuczne oraz szeroki wybór gabarytów i kształtów okien sprawią, że budynek nabierze wyjątkowego i indywidualnego stylu. Precyzja wykonania oklein i zgrzewów oraz duża różnorodność kolorystyki i wzornictwa uzupełnią ekskluzywny i elegancki wygląd okien oraz nadadzą całości spójności.